Gezilecek Yerler,Türkiye ve Yurt Dışı Gezi Mekanları ve Vize

Gezilecek yerler, Gezilmesi Gereken Yerler, fiyatlar ve ulaşım bilgileri sizlerle.

Fethiye’de Konaklanacak Yerler ve En İyi Oteller

Fethiyede Konaklanacak Yerler ve En İyi Oteller

Ülkemizde yer edinen dinlence bölgeleri içinde en popüler yerlerden birisi olan Fethiye için hazırlamış olduğumuz konaklama rehberi yazımızda Fethiye’de nerede kalınır, konaklama önerileri ve seçenekleri yer alıyor.

Fethiye’de konaklama yapmak isteyenler için dinlence yerinin değişik bölgelerini ve bu bölgelerde yer edinen en iyi otel ve tesisleri sizler için bir araya getirdik.Kalınacak bölgelerde konaklama türü ve amacınıza müsait değişik seçenekler yer edinen tesisleri sunmaya çalıştık.Sevgilinizle kalabileceğiniz eğlence mekanlarına yakın yada içinde bulunduran tesisler veya çocuklarınızla ailesiyle beraberk kalabileceğiniz imkanları geniş bölge ve tesislere yer verdik.Tabi sakin yer ve otel arayanlar arasında tavsiyeler bulunuyor.

Fethiye’de Konaklanacak Yerler ve En İyi Oteller

Otel, pansiyon yada bir tesiste konaklamak yerine değişik seçeneklerde bulunuyor.Kamp severler için Fethiye bölgesi eşi olmayan doğası ile sizlere mükemmel imkanlar sunuyor.Kamp severler Kelebekler Vadisi yada Ölüdeniz’i tercih edebilirler.Kamp bölgeleri için detaylar Fethiye kamp alanları yazımızda.

Ayrıca Fethiye’de villa kiralama seçeneğide burada konaklama ve dinlence yapmayı düşünenler için tekrar öne çakan alternatifler içinde bulunuyor.Bölgede hususi havuzları bulunan tamamen size ilişkin bir konaklama olanağına villa kiralama seçeneği ile ulaşabilirsiniz.

Fethiyede Konaklanacak Yerler ve En İyi Oteller

Fethiye’de konaklama için merkez, Ölüdeniz, Kelebekler Vadisi ve Çalış Plajı öne çakıyor. Fethiye’de kalınacak bölgeler ve buralarda yer edinen en iyi otellere göz atalım;

Fethiye Merkezi

Merkezde olmanın normal olarak en mühim artısı ulaşım araçları diyebiliriz. İlçenin değişik yerlerinde yer edinen Fethiye’de gezilecek bölgeler için merkezden ulaşım daha rahat olacaktır.Burada yer edinen pek fazlaca otel ve tesiste konaklama yapabilirsiniz.Merkezde kalmak ek olarak gece yaşamı arasında tekrar tercih nedeni olabilir.

Ölüdeniz

Kuşkusuz naturel güzelliğiyle sizleri adeta büyüleyen Ölüdeniz, Fethiye tatilinizde ne olursa olsun olmalı.

Çalış Plajı

Lüks ve kaliteli tesislerin yer almış olduğu Çalış Plajı, fiyat olarak yüksek fakat kaliteli otelleri bulunduruyor.Çevresinde yer edinen apart yada pansiyonlarda da ek olarak uyguna konaklama yapılabilir.

Kelebekler Vadisi

Sakin bir dinlence planı yapıyor ve bol miktarda testisisin yer almış olduğu kalabalık bölgelerden uzakta konaklama yapmak için en iyi dinlence yerlerinden birisidir Kelebekler Vadisi. Ulaşımı denizden teknelerle sağlanan bu eşi olmayan koyda denize girmek bir başka.

Fethiye’nin En İyi Otel Önerileri

Bölgelere değindikten sonra, dinlence yerlerinde yer edinen en iyi tesisleri inceleyelim;

Lagoon Boutique Otel – Ölüdeniz

Harika bir manzaraya haiz olan otel, denize ve plaja olan yakınlığı ilede ön plana çıkıyor.Ölüdeniz bölgesinde tercih edebileceğiniz en iyi otellerden birisi.

VillaMare – Çalış Plajı

Konumu ve sunmuş olduğu imkanlar ile evinizi aratmayacak VillaMare, havuzu ve plaja olan yakınlığı ile Çalış Plajı otelleri içinde tercih edilebilir. Oteli ve tutarları incelemek için tıklayın.

Caretta Apart – Fethiye Merkez

Merkezde yer edinen otel sunmuş olduğu daireler ile konforlu ve müsait fiyatlı bir konaklama imkanı bulunuyor.Hem merkezde yer alması hemde çalış plajına yakın olmasından ötürü tercih edebileceğiniz bir tesis.

Jiva Beach Resort – Çalış Plajı (Merkez)

Sunduğu konfor ve nitelik ile bölgede tercih edilebilecek otellerin başlangıcında geliyor. Yemekleri, otelin dekorundan bahçesine kadar pek fazlaca mevzuda müspet yorumlara haiz bu tesisi tercih edebilirsiniz.

Yacht Classic Hotel – Fethiye

Yine çok kaliteli ve sunmuş olduğu konfor ile ön plana çıkan bir otel.Dekorları, sunmuş olduğu kaliteli hizmeti ile konuklarını yüksek kıvanç ile ağırladığını söyleyebiliriz. Fethiye’de bir balayı tatili için tercih edebileceğiniz mükemmel bir otel.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir