Gezilecek Yerler,Türkiye ve Yurt Dışı Gezi Mekanları ve Vize

Gezilecek yerler, Gezilmesi Gereken Yerler, fiyatlar ve ulaşım bilgileri sizlerle.

Aqua Marine Büyükçekmece Aquapark

Aqua Marine Büyükçekmece Aquapark

Aqua Marine, 1999 senesinden beri ziyaretçilerine hizmet veren bir su parkıdır. Çeşitli kaydırak ve havuzları ile sizlere ve çocuklarınıza inanılmaz keyifli bigün yaşatmayı hedefler. Aynı zamanda son aşama hijyenik ve güvenlidir. Aynı anda 3.000 ziyaretçi ağırlayabilecek kapasiteye haiz olan park, internasyonal standartlara haiz maddeler kullanmakta v aynı standartlara haiz hijyene sahiptir. Siz eğlenirken çevrenizde gezinen fotoğrafçılardan fotoğrafınızı çekmelerini rica edebilirsiniz. Böyle bu mükemmel günden bir anı ile evinize dönebilirsiniz.

Aqua Marine Büyükçekmece Aquapark

Aynı zamanda park muhtelif organizasyon hizmetleri de sunmaktadır. Düğün organizasyonları ve daha pek bir çok parkta mümkündür. Aynı zamanda parka gelen ziyaretçileri muhtelif mini konser ve organizasyonlar da karşılayacaktır.

Çalışma Saatleri

Aquapark, sabah saat 09:00 ile 19:00 saatleri içinde ziyaretçilerine kapılarını açmaktadır.

Aqua Marine Nerede?

Aquapark, İstanbul ilinin Büyükçekmece ilçesinde yer almaktadır.

Nasıl Gidilir?

Parkın parasız servisleri şehrin her bölgesinden parka gelmek için sizlere hizmet vermektedir. Bunun yanı sıra muhtelif otobüsler ile de parka ulaşabilirsiniz. 400C ve 76C bu bölgeye ulaşmanızı sağlayacak otobüsler içinde yer almaktadır. Aynı zamanda birtakım semtlerden dolmuşlar ile de buraya ulaşmanız mümkündür. Çoğu ziyaretçi parasız servisleri ve kendi hususi araçlarını tercih etmektedirler.

Aqua Marine Servis

Parkın parasız servisleri mevcuttur. Avrupa ve Asya yakasından muhtelif otobüsler ile sizlere parasız ulaşım hizmeti verilmektedir. İstanbul’un nerede ise bütün semtlerinden sabah 09:00 ile 10:00 saatleri içinde servisler kalkmaktadır. Bu semtlerden başlıcaları ise; Fatih, Sefaköy, Bayrampaşa, Küçükköy, Şirinevler, Halkalı, Başakşehir, Güngören, Avcılar, Ümraniye, Bostancı ve Kadıköy’dür.Dilerseniz aşağıdaki numaradan servis hizmeti veren firmaları arayabilirsiniz.Servis Numarası: 0507 708 76 50 / 0507 708 76 51

İletişim Bilgileri

Aquapark iletişim detayları şu şekilde;

Telefon : 0212 882 28 20Adres : Fatih Mah. Komando Sok. NO:4 Büyükçekmece-İSTANBUL

İstanbul’da yer edinen bir öteki su parkı Aqua Dolphin İstanbul yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir