Gezilecek Yerler,Türkiye ve Yurt Dışı Gezi Mekanları ve Vize

Gezilecek yerler, Gezilmesi Gereken Yerler, fiyatlar ve ulaşım bilgileri sizlerle.

Karamollaoğlu: Erdoğan’a ‘Ekonomide sorun var’ dedim, ‘Abartılıyor’ dedi

Karamollaoğlu: Erdoğan’a ‘Ekonomide sorun var’ dedim, ‘Abartılıyor’ dedi

Saadet Partisi lideri Temel Karamollaoğlu, AKP’li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ile iki saati aşan görüşmesinin detaylarını anlattı. 

“ERDOĞAN İTTİFAK TEKLİF ETTİ”

Sözcü’den Saygı Öztürk’e konuşan Karamollaoğlu, Erdoğan ile Başkanlık Sitemine dair konuştuklarını anlattı: “Sayın Cumhurbaşkanı yönetimin normal olduğunu belirtince anlaşamamakta anlaştık. Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nde değişiklik düşünmediğini çok açık ifade etti. Ben de sistem değişikliğini önemsediğimi, bu olmadan seçim ittifakı da olmayacağını belirttim.” 

Temel Karamollaoğlu, Tayyip Erdoğan’ın ittifak teklif ettiğini söyledi, “Bu yönetim tarzında anlaşmadan bir birlikteliğin mümkün olmayacağını belirttim” dedi.

“EKONOMİ ABARTILIYOR”

Karamollaoğlu ayrıca, “Ülkede ekonomide de problemlerin olduğunu Sayın Cumhurbaşkanı’na söyleyince, ‘Bunlar abartılıyor’ karşılığını verdi.” ifadelerini kullandı. 

PCR TESTİ YAPTIRMADIĞIM İÇİN MESAFELİ OTURMAK İSTEDİ

Karamollaoğlu, Beştepe’deki görüşmede Erdoğan’ın yanındaki koltukta değil de karşısındaki kanepede oturmasının nedenini şöyle açıkladı: “Oturtulduğum koltuk meselesi biraz abartıldı gibi geliyor. Sayın Cumhurbaşkanı’na giderken PCR testi yapılıyormuş. Aşı oldum ama PCR testi yaptırmadığımı öğrenince ‘Biraz mesafeli oturalım’ dedi.” 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir