Gezilecek Yerler,Türkiye ve Yurt Dışı Gezi Mekanları ve Vize

Gezilecek yerler, Gezilmesi Gereken Yerler, fiyatlar ve ulaşım bilgileri sizlerle.

Aqua Dolphin İstanbul Su Parkı

Aqua Dolphin İstanbul Su Parkı

Aqua Dolphin İstanbul’da yer edinen mükemmel bir su parkı. Parkın içinde muhtelif havuzlar ve kaydıraklar bulunuyor. Yaz aylarında çocuklarınız ile ziyaret edebileceğiniz son aşama güvenilir bir park burası. Çocuğu olmayan bireylerin dahi tercih etmiş olduğu bir eğlence merkezi şeklinde de düşünülebilir. Park, son aşama pak ve hijyen kurallarına müsait bir halde çalışıyor. Aynı zamanda devletimizde yer edinen en güvenilir su parklarından da biri olarak biliniyor.

Parkın içinde ortalama olarak 10 değişik kaydıra mevcuttur. Bu kaydıraklardan bir tanesi Roket şeklindedir ve sizleri adeta bir roketin içinden havuza yollamaktadır. Bu kaydırağın ismi da şekli şeklinde Roket olarak belirlenmiş. Aynı zamanda bu keyifli su parkının içinde farkı şekillerde harika kaydıraklar da bulunmaktadır. Bunların adları ise Kamikaze, Tsunami, Yeni Kamikaze, Multi Slide, Anaconda, Twister, Black Hole, Mavi Anakonda ve Space Hole olarak belirlenmiştir.

Aqua Dolphin Ne Zaman Açılıyor 2020

Aquapark, Covid-19 önlemleri alınarak 8 haziran 2020 tarihinde hizmet vermeye başlamıştır.

Aqua Dolphin Fiyatları 2020

Giriş Türü Pazartesi-Cumartesi Pazar
Bay 70 TL 80 TL
Bayan 60 TL 70 TL
Çocuk (5-12 Yaş) 35 TL 40 TL
Çocuk (0-4 Yaş) Ücretsiz Ücretsiz

Aqua Dolphin Nerede? Nasıl Gidilir?

Aquapark, Esenkent Bahçeşehir’de yer almaktadır. Parka kendi aracınız ile yada parkın sizler için hizmete sunmuş olduğu parasız servisler ile ulaşabilirsiniz. Parkın parasız servisleri İstanbul‘un muhtelif bölgelerinden kalkmakta ve ücretsiz olarak sizleri para ulaştırmaktadır.

Aqua Dolphin Servisleri

Akmanlar Turizm isimli gezim şirketinin park ile olan anlaşması cevabında parasız servis imkanı sunulmaktadır. Bu servisler sabahları  08:30 ile 09:45 içinde Zeytinburnu, Bağcılar, Güneşli, Mecidiyeköy, Taksim, Gaziosmanpaşa, Bayrampaşa, Fatih, Küçükköy, Kocamustafapaşa, Beylikdüzü, Bahçelievler, Avcılar, Güngören, Bakırköy, Başakşehir, Ataköy, E-5 Karayolu, Esenler, Sefaköy, Halkalı ,Küçükçekmece Meydanından, Ümraniye, Kadıköy, Gzötepe, Altunizade ve Kozyatağı’ndan kalkmaktadırlar.Dilerseniz aşağıdaki numara üstünden servis hizmeti veren firmayı arayabilir ve ayrıntılı malumat alabilirsiniz.Ücretsiz Müşteri Servisleri: 0534 746 02 00

İletişim Bilgileri

Aquapark yazışma ve adres detayları şu halde;

Telefon : 0212 672 61 61Adres : Esenkent Mah. Onur Güvener Cad. Su Oyunları Merkezi Bahçeşehir Girişi Esenkent / İstanbul /Türkiye

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir